page-header

chemia profesjonalna

background

Sanitariaty i łazienki

CLEAN TOILET

Silny preparat na bazie mieszanki kwasów organicznych. Dokładnie usuwa stare, zaschnięte i nawarstwione zabrudzenia. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów.

Rozcieńczenie: 1% – 2% roztwór
Wartość PH: 2.0
Opakowanie: 1L / 10L

CLEAN WC STRONG

Skoncentrowany preparat kwasowy na bazie kwasu azotowego. Posiada doskonałe właściwości czyszczące i emulgujące. Przeznaczony do czyszczenia WC i innych urządzeń sanitarnych. Rozpuszcza wapno, cement i rdzę. Gwarantuje skuteczne czyszczenie gruntowne również po zakończonych pracach budowlanych.

Rozcieńczenie: 1% – 2% roztwór
Wartość PH: 2.0
Opakowanie: 1L / 10L

CLEAN FRESH

Preparat odświeżający powietrze we wszystkich pomieszczeniach, ze szczególnym przeznaczeniem do pomieszczeń sanitarnych. Wysokiej jakości kompozycja zapachowa sprawia, że nieprzyjemne zapachy szybko znikają i na długo pozostaje świeży zapach.

Preparat gotowy do użycia.
Wartość PH: 8.0
Opakowanie: 1L

background

Środki do bieżącego czyszczenia

CLEAN DAILY

Środek myjąco – pielęgnujący o wysokiej aktywności. Przeznaczony do pielęgnacji posadzek podłogowych odpornych na działanie wody. Szczególnie zalecany do PCV, linoleum oraz gresu. Preparat niskopieniący o przyjemnym zapachu, nie pozostawia smug i nie nawarstwia się.

Rozcieńczenie: 0.5% – 2% roztwór
Wartość PH: 9.0
Opakowanie: 1L / 10L

CLEAN FLASH

Preparat do bieżącego utrzymania czystości na bazie alkoholu. Posiada właściwości pielęgnujące i ochronne, szybko wysycha i nie pozostawia smug nadając mytej powierzchni połysk oraz przyjemny zapach.

Rozcieńczenie: 1% – 5% roztwór
Wartość PH: 6.5 – 7.5
Opakowanie: 1L / 10L

CLEAN ORANGE WAX

Preparat na bazie olejku z pomarańczy do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych,zmywalnych powierzchni: PCV, podłóg drewnianych, linoleum i terakoty. Skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia , pozostawia przyjemny długo utrzymujący się świeży zapach pomarańczy. Preparat ze względu na zawartość olejków rozpuszczalny w ciepłej wodzie.

Rozcieńczenie: 1% – ??% roztwór.
Wartość PH: 8.5 – 9.5
Opakowanie: 10L

CLEAN OFFICE

Preparat do mycia powierzchni biurowych takich jak: biurka, ławki, tablice oraz sprzęty biurowe. Z łatwością rozpuszcza tłuste zabrudzenia, usuwa ślady po ołówku, markerach oraz długopisie.

Preparat gotowy do użycia.
Wartość PH: 8.0
Opakowanie: 1L

background

Środki do gruntownego czyszczenia

CLEAN MAX STRONG

Preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni podłogowych w szczególności do podłóg o mikroporowatej strukturze. Przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na działanie odczynu zasadowego.

Rozcieńczenie: 0.5% – 20% roztwór.
Wartość PH: 13.0
Opakowanie: 1L / 5L / 10L

CLEAN SKIMER

Preparat silnie alkaliczny przeznaczony do powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Przeznaczony do doczyszczania zatłuszczonych powierzchni w przemyśle spożywczym, warsztatach oraz halach przemysłowych.

Rozcieńczenie: 1% – 20% roztwór.
Wartość PH: 13.0
Opakowanie: 1L / 5L / 10L

background

Środki do prania wykładzin

CLEAN SHAMPOO

Preparat przeznaczony do prania i szamponowania wykładzin i dywanów. Posiada silne właściwości czyszczące, usuwa nieprzyjemne zapachy.

Rozcieńczenie: 1% – 2.5% roztwór.
Wartość PH: 7.0
Opakowanie: 1L / 5L / 10L

CLEAN EXTRACT

Preparat przeznaczony do prania ekstrakcyjnego wykładzin i dywanów poprzez maszyny ekstrakcyjne.

Rozcieńczenie: 1% – 4% roztwór.
Wartość PH: 7.0
Opakowanie: 1L / 5L / 10L

background

Preparaty do konserwacji powierzchni

CLEAN ACRYL CRYSTAL

Błyszcząca powłoka polimerowa do zabezpieczania wszystkich powierzchni podłogowych odpornych na działanie wody, które można pokrywać warstwami ochronnymi.. Zalecana do powierzchni z PCV, linoleum i kauczuku. Zabezpieczone powierzchnie po utwardzeniu można polerować maszynami wysokoobrotowymi.

Zaleca się położenie 1-3 warstw.

Preparat gotowy do użycia.
Wartość PH: 8.5 – 9.0
Opakowanie: 10L

CLEAN ACRYL MATT

Matowa powłoka polimerowa do zabezpieczania wszystkich powierzchni podłogowych odpornych na działanie wody, które można pokrywać warstwami ochronnymi.. Zalecana do powierzchni z PCV, linoleum i kauczuku. Zabezpieczone powierzchnie po utwardzeniu można polerować maszynami wysokoobrotowymi.

Zaleca się położenie 1-3 warstw.

Preparat gotowy do użycia.
Wartość PH: 8.5 – 9.0
Opakowanie: 10L

CLEAN STRIP FORTE

Preparat przeznaczony do gruntownego doczyszczania powierzchni odpornych na działanie środków alkalicznych, skuteczny przy usuwaniu starych nawarstwionych warstw polimerowych i woskowych oraz przy usuwaniu powłok zabezpieczających nowe wykładziny PCV.

Rozcieńczenie: 1% – 30% roztwór.
Wartość PH: 13.0
Opakowanie: 10L

background

Preparaty do mycia maszynowego naczyń

CLEAN WASHING KOMBI

Preparat do maszynowego mycia naczyń i sprzętów kuchennych w zmywarkach nie zawiera aktywnego chloru. Posiada właściwości antybakteryjne. Najlepszy efekt zmywania osiąga wraz nabłyszczaczem CLEAN RINSE K.

Wartość PH: 14.0
Opakowanie: 13 kg / 25 kg

CLEAN WASHING KOMBI PLUS

Płyn do mycia naczyń w zmywarkach automatycznych. Można go stosować do każdej zmywarki zaopatrzonej w urządzenie dozujące. Najlepszy efekt zmywania osiąga wraz nabłyszczaczem CLEAN RINSE K.

Wartość PH: 2.0
Opakowanie: 13 kg / 25 kg

CLEAN RINSE K

Płyn do płukania naczyń w zmywarkach automatycznych, można stosować do każdej zmywarki, wyposażonej w urządzenie dozujące. Umytym naczyniom nadaje idealny połysk.

Wartość PH: 5.0
Opakowanie: 13 kg / 25 kg

background

Myjnie samochodowe

CLEAN CAR

Uniwersalny skoncentrowany preparat do mycia samochodów, maszyn rolniczych itp. Dzięki unikalnej formule doskonale zwilża brud na karoserii i umożliwia jego całkowite usunięcie.

Sposób użycia: mycie pianowe automatyczne: 2% – 5%; mycie ręczne 0,5% – 2%; mycie silnika ok. 10%.

Wartość PH: 14.0
Opakowanie: 10L

CLEAN-AKTYWNA-PIANA

Alkaliczny preparat do bieżącego mycia karoserii pojazdów mechanicznych, samochodów ciężarowych, silników oraz innych elementów o wysokim stopniu zabrudzenia odpornych na alkalia. Unikać stosowania preparatu na nagrzanych i nasłonecznionych powierzchniach.

Sposób użycia: Mycie pianowe automatyczne lancą pianotwórczą 1-20; mycie silników od 1-5 do 1-30 z wodą; mycie ręczne 100-200ml na 10 litrów wody.

Wartość PH: 14.0
Opakowanie: 10L